FiveGame SA:MP GameMod, TutorialeConectare

Ne jucam impreuna de peste 3 ani !

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa FiveGame.forumotion.com
93.119.26.230:7777

Distribuiţi

descriptionAplicatie Lider National Guard.

more_horiz
  Nickname : TheFlow

nume : Gheltu Denis Gabriel

varsta : 16 ani

de ce vrei in aceasta factiune : Doresc in aceasta factiune pentru ca am mai fost pe multe servere si imi place .

in ce factiune ai mai fost: Pe acest server nu am mai fost .

de ce ai plecat din fosta factiune: Nu am parasit-o pe celalalte servere.

in ce intervat de timp de joci pe server: Intre 11:00-22:00
                                                              cat timp acorzi server-ului

cu ce poti ajuta factiunea ,fata de ceilalti membri: Pot fi un lider bun.

ce vei face daca vei fi     acceptat: Voi incerca sa stau cat ma mult pe server si sa fac toto ce mi se spune de la un admin .

Descriete in 30 de cuvinte: Ma numesc Gheltu Denis Gabriel , am 16 ani si locuiesc in Craiova . Imi place sa imi petrec timpul la PC si sa ies cu prietenii la plimbare sau un suc.

Skype: Nu mai am cont de skype.

Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat .

descriptionRe: Aplicatie Lider National Guard.

more_horiz
acceptat topic mutat la sectiunea corespunzatoare

FiveGame RPG

FiveGame RPG

IP: 93.119.26.230:777

http://fivegame.amforum.net

http://rpg-fivegame.esy.es
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum